Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У прозорому офісі Вінницької міськради мало не помер чоловік. Гвардієць врятував йому життя

У прозорому офісі Вінницької міськради мало не помер чоловік. Гвардієць врятував йому життя

 Під час несення служби з охорони громадського порядку в Центрі адміністративних послуг Прозорий офіс, що розміщений в будівлі Вінницької міської ради військовослужбовець військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України надав першу медичну допомогу громадянину, який несподівано втративши свідомість впав та отримав травму голови.

Про це Вiнниця.info повідомляє група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України.

«Подія сталась практично одразу після початку прийому громадян працівниками закладу. Начальник поста охорони порядку старший солдат Олександр Томашевський помітив, що одному із відвідувачів стало зле.

«Я побачив, як один із громадян, що перебував у черзі, впав й сильно вдарився головою об плитку. Його аж розвернуло спиною до мене. По всім ознакам мені стало зрозуміло, що в чоловіка стався епілептичний напад, й неможна гаяти час»,- розповідає Олександр.

Відвідувачі центру, що знаходились поруч розгубились й дещо запанікували. Нацгвардієць одразу підбіг до непритомного громадянина та почав надавати йому першу допомогу.

«Підбігши до чоловіка я побачив, що він втратив свідомість та починає задихатись, - розповідає нацгвардієць,- негайно я почав проводити заходи, яким нас вчили інструктора на заняттях з медичної підготовки. Також, я раніше вже мав подібний досвід. Ще до призову на військову службу, коли ми грали у футбол, в одного з гравців команди суперника також стався напад і ми разом зі старшими товаришами надали йому допомогу. Мені одразу вдалось відновити дихання постраждалому та зупинити доволі серйозну кровотечу в районі скроні. Згодом громадянин прийшов у свідомість».

Винница.info: У прозорому офісі Вінницької міськради мало не помер чоловік. Гвардієць врятував йому життя

Бригада швидкої допомоги приїхала за декілька хвилин та доправила постраждалого до лікувального закладу.

Керівництво Вінницької міської ради подякувало старшому солдату Олександру Томашевському за рішучість та умілі дії.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863260.2526