Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У селі на Вінниччині під час зливи вулиця перетворилася на річку, а град побив городину. Відео

У селі на Вінниччині під час зливи вулиця перетворилася на річку, а град побив городину. Відео

 10 липня у селі Завадівка Теплицького району пройшла сильна злива з градом. Негода розпочалася близько 19 години вечора.

Вітер і дощ зірвали кілька листів шиферу з будинків.

«У нас була злива з градом. Не можу сказати, що вона наробила великого лиха, але картоплю в мене на городі виложило. Град пооббивав виноград, деяку городину... От-тільки по вулиці Незалежності текла мало не ціла річка. На інших вулицях такого не було. Все тому, що вона бере початок з поля і вода стрімко мчиться звідти, як з кручі», - розповів журналісту Вiнниця.info житель Завадівки Сергій Гащенко.

Саме відео з вулиці Незалежності розмістила у «Фейсбук» Інна Патрикєєва. 

Нагадаємо, що вродовж доби у Вінницькій обласні сильний вітер повалив кілька дерев на проїжджу частину. У трьох випадках на допомогу викликали рятувальників.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550727369.2147