Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці 16-річний хлопчик витягнув з-під криги свого товариша, який провалився на Бугу

У Вінниці 16-річний хлопчик витягнув з-під криги свого товариша, який провалився на Бугу

 11 березня у центрі Вінниці 16-річний хлопчик витяг свого молодшого товариша, який провалився під лід на Південному Бузі.

Про це Вiнниця.info розповіли у прес-службі ГУ ДСНС Вінниччини.

Близько 18 години 11-річний вінничанин провалився на річці Південний Буг, в районі спорткомплексу «Авангард», - на відстані чотирьох метрів від берега. Хлопчик, що був поруч, не розгубився та, подавши палицю, витяг потерпілого з крижаної води.

На місце події прибули рятувальники. Вони спершу транспортували постраждалого до «Авангарду», надали першу домедичну допомогу, а потім передали працівникам «швидкої».

Зараз підліток знаходиться у дитячій обласній лікарні. Серйозних травм, на щастя, не має. До лікувального закладу його доставили з переохолодженням.

Тим часом у службі «101» зазначають, що 16-річного рятівника подаватимуть на «Героя-рятівника року».

Нагадаємо, на Вінниччині в селі Рахни 13-річний хлопчик витягнув свого молодшого брата з-під криги. 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544958684.3272