Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці 170 вакансій кондукторів. На деяких маршрутах квитки продають водії

У Вінниці 170 вакансій кондукторів. На деяких маршрутах квитки продають водії

 У Вінницькій транспортній компанії 170 вакансій кондукторів. Через нестачу персоналу щодня деякі тролейбуси і трамваї виходять на маршрути без кондукторів. Квитки продають водії.

Про це Вінниця.info розповів керівник ВТК Михайло Луценко.

«Це нелегка робота. Люди завжди на ногах. Щоб працювати кондуктором, спеціальної освіти не потрібно, але особа все одно несе матеріальну відповідальність. Має здати касу і тому подібне. Ми вибірково випускаємо на лінію транспорт без кондукторів», - пояснює посадовець.

Розраховують пасажирів водії. Але, за словами Михайла Петровича, вони не мають права робити це під час руху – лише на зупинках. Квитки купують не всі, тому виручка на 20-25% менша.

«Ми ходимо на ярмарки вакансій, по училищах пропонуємо роботу. Але люди не йдуть. Причина – мала заробітна плата. Хоча, якщо працювати позаурочно, то можна заробляти до 7 тисяч гривень», - додає керівник компанії.

Тим часом на підприємстві набирають групу контролю, яка перевірятиме, чи всі мають квитки.

ВТК запрошує на роботу кондукторів. Деталі за телефоном – 67-10-22.

Вінниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540224958.9717