Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці 2 насосні станції відключили від електропостачання. В місті будуть перебої з водою, на верхніх поверхах відсутнє водопостачання

У Вінниці 2 насосні станції відключили від електропостачання. В місті будуть перебої з водою, на верхніх поверхах відсутнє водопостачання

 11 лютого о 13 годині Вінницькій міські електричні мережі відключили від електропостачання водо-насосні станції ІІІ «Старе місто» та «Вишенька». Це сталося у зв’язку з тим, що КП «Вінницяоблводоканал» немає змоги оплатити 100% авансового платежу за лютий 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба «Вінницяоблводоканал».

Водо-насосна станція ІІІ підйому «Старе місто» забезпечує стале водопостачання район старого міста, тому може спостерігатись пониження тиску, та відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків.

Водо-насосна станція ІІІ підйому «Вишенька» забезпечує стале водопостачання мікрорайону Вишенька, Поділля. Може спостерігатись зниження тиску в мікрорайонах Вишенька, Поділля, на Правобережжі - пониження тиску, та відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків.

КП «Вінницяоблводоканал» звернулось на міського голови Моргунова С.А. та на голову обласної ради Олійника А.Д. з проханням недопущення цілковитого припинення електропостачання об’єктів централізованого водопостачання і водовідведення та розглянути питання щодо надання підприємству на перехідний період фінансової підтримки.

«Наполегливо просимо невідкладно всіх споживачів розрахуватись за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення! Просимо Вас віднестися з розумінням до даної ситуації», - написав водоканал.

Вiнниця.info

 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550587794.2915