0

94

0

У Вінниці чемпіонат України з художньої гімнастики виграли кияни

Чемпіонат України з художньої гімнастики, який відбувся у Вінниці, виграли гімнастки Київщини

З 22 по 24 квітня у Вінниці проходив чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярок за програмою майстрів спорту і кандидатів у майстри. Виграли гімнастки з Київщини.

Про це повідомляє Відділення національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Стартували близько 170 гімнасток з 14 областей України. На урочистому відкритті чемпіонату виступали голова Вінницької облради Анатолій Олійник, начальник обласного комітету з фізичного виховання та спорту Геннадій Бочаров, начальник спорт управління ОДА Сергій Чернявський, голова відділення НОКУ Павло Хникін та інші спортивні керівники і меценати. Отже, перший всеукраїнський чемпіонат «художниць» у місті над Бугом організували спільними зусиллями.

Перше місце в командному заліку виграли гімнастки Київської області. На другому місці – збірна Чернігівської області, на третьому – Дніпропетровської. Господарки змагань також не залишилися беж нагород: Вікторія Липницька стала чемпіонкою в багатоборстві і виграла золоту, срібну і бронзову нагороди в різних видах програми.