0

109

0

У Вінниці футбольний матч тимчасово призупинили через фаєри та димові шашки.

24 вересня у Вінниці зустрілися футбольні команди «Нива-В» (Вінниця) та «Поділля» (Хмельницький). Вінничани вперше за кілька місяців здобули перемогу над суперниками – 1:0. Вінницький ультрас на радощах запалив фаєри та димові шашки.

Однак перемога може нести за собою наслідки, так як вболівальники зробили димову завісу, яка покрила усе поле.

У першому таймі, на 29 хвилині, вінничани спромоглися відкрити рахунок. Вже під час другого тайму вінницькі ультраси запалили фаєри та димові шашки. Трибуни та поле були заповнені димом. За рішенням головного арбітра матч було призупинено, адже через дим футболісти не бачили далі ніж на декілька метрів.

Організатори матчу викликали на стадіон поліцію та пожежників. Коли дим розсіявся, арбітр дозволив продовжувати гру.

Тепер через витівки вінницьких ультрасів «Нива-В» може отримати штрафні санкції.

У Вінниці футбольний матч тимчасово призупинили через фаєри та димові шашки. Фото - фото 2