Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці Гройсман прокоментував звільнення Продана з посади керівника ДФС

У Вінниці Гройсман прокоментував звільнення Продана з посади керівника ДФС

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 7 вересня під час спілкування із ЗМІ на відкритті заводу UBC Group у Вінниці прокоментував рішення про звільнення Мирослава Продана з посади керівника ДФС.

Ми на цьому тижні запустили підготовку публічного конкурсу на посаду голови Державної фіскальної служби України. В зв’язку з цим керівник служби подав у відставку. Я думаю, це цілком логічно. Крім того, покладання тимчасово обов’язків керівника служби мало відбутись поза межами існуючих заступників, тому що кожен з них може взяти участь в конкурсі на голову.

Призначений Урядом Олександр Власов, це бойовий полковник, людина, яка створила спецпідрозділ «Фантом». Два з половиною роки він працював і воював на Донбасі. Думаю, що така людина має всі шанси на справі довести, що ті завдання, які сьогодні поставлені мають бути виконані. По перше, легальний бізнес в Україні має бачити ДФС тільки по телебаченні. Всі ті, хто робить «схеми», мають відчути на собі всю жорсткість покарання. В тому числі я покладаю на нього завдання жорстокої боротьби з контрабандою», - прокоментував В. Гройсман.

Винница.info: У Вінниці Гройсман прокоментував звільнення Продана з посади керівника ДФС

Нагадаємо, 5 вересня виконуючий обов’язки начальника Державної фіскальної служби, вінничанин Мирослав Продан подав у відставку. Кабінет міністрів узгодив рішення.

Вiнниця.info

 

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548086171.2207