Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці книгу «Широкинська операція» презентували під гімн України у виконанні бандуристів

У Вінниці книгу «Широкинська операція» презентували під гімн України у виконанні бандуристів

 27 листопада у Вінницькій обласній бібліотеці ім. Тімірязєва провели презентацію книжки «Широкинська операція». У ній бійці, які брали участь у тих боях, розповіли про події, які відбувалися на тих територіях з 4 вересня 2014-го до 3 липня 2015-го. В основу книги увійшли епізоди збройного протистояння між українськими силовиками та терористичними збройними угрупуваннями самопроголошеної ДНР  за встановлення контролю над селищем Широкине Волноваського району Донецької області.  Сектор «М».  

«Селище Широкине знаходиться за 20 км на схід від Маріуполя і має стратегічне значення для оборони цього міста. В ході боїв селище декілька разів переходило під контроль бойовиків «ДНР» та підрозділів Збройних Сил України. Внаслідок застосування артилерії та танків біля 60 % будівель в селищі виявились частково або повністю зруйнованим,  більшість мешканців село покинули. 3 липня бойовики повністю покинули Широкине через важкі втрати, тому битву слід вважати як перемогу українських військовиків. Коли ми повернулися у цивільне життя, з побратимами почали думати, що будемо робити? Вирішили, що можемо зайнятися видавничою справою та розповісти людям про те, що ми бачили. Бо ворог, з боку північного сусіда, багато  уваги приділяє брехливій пропаганді, ми вирішили показати реалії тих моментів. Наші спогади. Книжка також має багато фотографій», - розповів видавець та співавтор книги Марко Мельник.

На презентацію також прийшли з виступом студенти Вінницького музичного училища з факультету – бандура.

 Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550727429.1319