Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці мама викликала поліцію через сина, який зберігав наркотики

У Вінниці мама викликала поліцію через сина, який зберігав наркотики

 Речовину, схожу на наркотичну, та пристрій для її куріння виявили патрульні в одній із вінницьких квартир. 12 січня близько 13-ї години патрульних викликала мешканка однієї з квартир на вулиці Янгеля. У неї виник конфлікт з власним сином, який жінка не могла врегулювати без допомоги поліції.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Вінницької області.

Патрульні прибули на виклик оперативно – за 5-7 хвилин були вже на місці події, однак виявили там лише заявницю. Її син, почувши, що мати викликала поліцію, втік з дому до приїзду інспекторів.

В помешканні патрульні помітили подрібнену речовину зеленого кольору рослинного походження, зовні схожу на наркотичну, а також пристрій для куріння. Зі слів матері, виявлене належить її синові.

При обстеженні прилеглої території, правопорушника знайти не вдалось. Для з’ясування всіх подальших обставин справи патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

 Винница.info: У Вінниці мама викликала поліцію через сина, який зберігав наркотики

 Винница.info: У Вінниці мама викликала поліцію через сина, який зберігав наркотики 

Вiнниця.info, фото - поліції

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547865328.9539