Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці на базі дитячого санаторію хочуть створити центр корекції харчової поведінки, щоб лікувати анорексію

У Вінниці на базі дитячого санаторію хочуть створити центр корекції харчової поведінки, щоб лікувати анорексію

 В департаменті охорони здоров’я Вінницької під час круглого столу обговорили питання створення центрів для дітей, які потребують спеціального лікування. Як пояснюють фахівці відвідувачам молодшого віку у центрах надаватиметься реабілітаційна та психологічна допомога.

Про це йдеться в повідомленні департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА.

«Один із таких центрів є на базі Вінницького спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки. Другий такий осередок планується створити для дітей, які стали жертвами домашнього насилля. Третій центр буде призначений для корекції харчової поведінки. Його планують започаткувати на базі обласного дитячого кардіоревмасанаторію», - розповідає головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню обласного ДОЗ Лариса Бевза.

Головний лікар закладу Лариса Мовчан говорить, що спеціалісти та необхідна база для створення такого центру у закладі є.

«На базі карідосанаторію працюють психологи, дієтологи, гатсронетерологи, які мають змогу надавати допомогу у такому центрі. Корекція харчової поведінки нині досить актуальна тема.

На актуальності правильного харчування та психічного здоров’я дітей наголошувала дитячий психіатр Ольга Мостова. Вона пояснила, що чимало дітей області, особливо дівчат, страждають на анорексію, булімію. А це – нервові розлади, які пов’язані з порушенням харчової поведінки.

«Сьогодні у лікарні ім. Ющенка перебувають 16 пацієнток шкільного та старшого віку, хворих на анорексію. Але таких пацієнток і пацієнтів значно більше, адже не всі звертаються до лікарів. Процес одужання досить тяжкий та потребує зусиль не лише медиків, але й психологів. Створення центру харчової поведінки на базі кардіосанаторію дозволить швидше розпізнавати такі хвороби саме у цьому заклад», - додає Ольга Мостова.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547812855.7353