Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці на Київській будують нову велодоріжку і тротуари

У Вінниці на Київській будують нову велодоріжку і тротуари

 У Вінниці на вулиці Київська будують нову велосипедну доріжку та тротуар. Близько 600 метрів вже прокладено. Вона має бути від вулиці Гонти до вулиці Сергія Зулінського.

Про це Вінниця.info розповів керівник розвитку велоструктури Вінниці Aндрій Сорокін.

«Велодоріжка починається від пам’ятника (меморіал визволення Вінниці 1651 року) має вона прокладатися до вулиці Сергія Зулінського. Можливо на частині від церкви і до вулиці Сергія Зулінського буде зроблений якісний тротуар і за рахунок нього буде розмітка для велосипедистів. Це ще не остаточно, все залежатиме від наявності коштів.

Наразі прокладено близько 600 метрів, це від вулиці Гонти і до будинку 104 по вулиці Київській комплексно зроблена велодоріжка та тротуар», - каже Андрій Сорокін.

Після завершення усіх робіт буде нанесена розмітка і поставлені дорожні знаки.

Нагадаємо, цьогоріч у Вінниці продовжать ремонтні роботи по вулиці Київська. Оновлення заплановані від «кола» на перехресті вулиць Київської і Сергія Зулінського до кінця провулку біля Вінницької міської лікарні швидкої медичної допомоги.

У Вінниці на 2018 рік заплановано будівництво та реконструкцію семи доріг.

Винница.info: У Вінниці на Київській будують нову велодоріжку і тротуари 

Винница.info: У Вінниці на Київській будують нову велодоріжку і тротуари 

Винница.info: У Вінниці на Київській будують нову велодоріжку і тротуари  

Вiнниця.info, фото - Андрія Сорокіна у «Фейсбук». 

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544930502.408