Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці на сесії облради виступили в підтримку Сенцова. Фото

У Вінниці на сесії облради виступили в підтримку Сенцова. Фото

 15 червня на сесію Вінницької обласної ради депутати фракції «УКРОП» прийшли в футболках #FREESENTSOV. Перед початком розгляду питань порядку денного вони виступили з промовою на підтримку політичного в’язня Кремля Олега Сенцова та засудженням дій РФ.

«Ми хочемо підтримати українських в’язнів в Росії і Криму, запевнити що в Україні пам’ятають про них і бережуть їх життя», - підсумувала виступаюча.

Варто зазначити, що Європейський парламент на засіданні 14 червня прийняв резолюцію щодо українського політв'язня Олега Сенцова, якого утримують в Російській Федерації. Зокрема, ЄП висловлює солідарність з режисером, який 14 травня 2018 року оголосив голодування, аби домогтися звільнення політв'язнів в Росії. У резолюції також зазначено, що вирок Сенцову ґрунтується на отриманих в результаті тортур свідченнях.

Винница.info: У Вінниці на сесії облради виступили в підтримку Сенцова. Фото Винница.info: У Вінниці на сесії облради виступили в підтримку Сенцова. Фото Винница.info: У Вінниці на сесії облради виступили в підтримку Сенцова. Фото 

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550727330.0135