Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці оголошено День жалоби. На Майдані Небесної Сотні прощатимуться із захисником

У Вінниці оголошено День жалоби. На Майдані Небесної Сотні прощатимуться із захисником

12 вересня у Вінниці оголошено День жалоби у зв’язку із похованням вінничанина Валентина Белінського.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

На знак вшанування пам’яті військовослужбовця у День жалоби на всій території Вінниці будуть приспущені прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, будівлях комунальних підприємств, установ та організацій.

Виконком міської ради також рекомендує підприємствам усіх форм власності на території міста Вінниці долучитись до вшанування пам’яті померлого та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

З 2014-го чоловік був волонтером на Сході, здійснив близько сотні гуманітарних поїздок на передову, а рік тому підписав контракт із ЗСУ.

Як відомо, 10 вересня 53-річний Валентин Белінський помер від гострої серцевої недостатності в зоні ОСС. З 2014-го чоловік був волонтером на Сході, здійснив близько сотні гуманітарних поїздок на передову, а рік тому підписав контракт із ЗСУ.

Прощання із Валентином Белінським розпочнеться 12 вересня об 11:30 на Майдані Небесної Сотні, а поховання відбудеться о 13:00 годині на Алеї Героїв Центрального кладовища (вул А. Медвідь, 2).

Винница.info: У Вінниці оголошено День жалоби. На Майдані Небесної Сотні прощатимуться із захисником

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548085760.7732