Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці ОПОРА зафіксувала агітацію Гриценка без вихідних даних та викликала поліцію

У Вінниці ОПОРА зафіксувала агітацію Гриценка без вихідних даних та викликала поліцію

 16 січня спостерігачі ОПОРИ виявили зовнішню рекламу зареєстрованого кандидата у Президенти України без вихідних даних. Спостерігач викликав поліцію  та склав заяву щодо порушення.

Про це повідомляє прес-служба ОПОРИ.

Так, у Вінниці на вулиці Воїнів Інтернаціоналістів розміщено білборд кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка (політична партія «Громадянська позиція») без зазначення відомостей про наклад, друкарню, відповідального за друк та замовника, а це може мати ознаки порушення.

Спостерігач ОПОРИ склав заяву про порушення правил передвиборної агітації. Працівники патрульної поліції прийняли заяву та передали її до Вишенського відділення поліції м. Вінниці. Також на місці події було викликано слідчо-оперативну групу, яка зафіксувала цей факт.

ЦВК зареєструвала Анатолія Гриценка кандидатом у Президенти України 15 січня 2019 року.  

Винница.info: У Вінниці ОПОРА зафіксувала агітацію Гриценка без вихідних даних та викликала поліцію

 Відповідно до ч. 1 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією. А відповідно до ч. 3 ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України» друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Згідно з частиною 2 статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, а так само організація такого розповсюдження - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Нагадаємо, Центральна виборча комісія 15 листопада 2018 року опублікувала повідомлення зі зверненням до всіх потенційних кандидатів із проханням не використовувати дочасну агітацію.

Нагадаємо, що 10 січня на вулиці Батозькій було зафіксовано білборди кандидатів на пост Президента України Сергія Капліна (висуванець Соціал-деморатичної партії) та Андрія Садового (Об’єднання «Самопоміч») без зазначення відомостей про наклад, друкарню, відповідального за друк та замовника, а це може мати ознаки порушення.

Вінниця.info, фото - ОПОРИ

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550587690.6604