Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці опублікували адреси 5 споживачів, які заборгували за опалення більше 300 тисяч гривень

У Вінниці опублікували адреси 5 споживачів, які заборгували за опалення більше 300 тисяч гривень

 КП «Вінницяміськтеплоенерго» опублікувало перелік будинків, де є споживачі мають найбільшу суму боргу за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Інформацію про боржників оприлюднив відділ з  роботи зі ЗМІ та громадськістю КП «Вінницяміськтеплоенерго»

Вінничани почали отримувати рахунки за комунальні послуги, спожиті у минулому місяці. Хто ще не отримав рахунки, радять скористатися сервісом pay.vn.ua, там відображаються всі нарахування (як і поточні, так і заборгованість за минулі періоди). Одразу на даному сайті можна сплатити рахунки, скориставшись платіжною картою.

«Звертаємося до боржників минулих періодів! Сума заборгованості складає загалом 67 мільйонів і це без поточних нарахувань за грудень місяць. Загалом є 19 838 особових рахунків споживачів, на яких є борг. Боржники за послуги з централізованого опалення  та гарячого водопостачання є ледь не в кожному багатоквартирному будинку, на які наше підприємство надає послуги», - зазначає прес-служба.

Адреси боржників, де сума боргу за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання найбільша:

  • вул. Жуковського, 10 - 461 286 грн
  • вул. Пирогова, 59А - 431 160 грн
  • вул. Пирогова, 73А – 388 433 грн
  • вул. Ватутіна, 46 – 332 012 грн
  • вул. Ватутіна, 32 – 330 090 грн

Споживачі повинні своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця. Нехтування платіжками призводить до накопичення боргу і як наслідок - підприємство змушене стягувати борг через звернення до суду.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863389.6842