Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці підприємці обговорили актуальні питання по веденню бізнесу

У Вінниці підприємці обговорили актуальні питання по веденню бізнесу

 29 листопада відбулась вже друга зустріч очільника області Валерія Коровія з топ-менеджерами кращих підприємств Вінниччини, де вони обговорили актуальні питання ведення бізнесу.

Про це повідомили на сайті Вінницької ОДА.

В рамках проекту «Рух соціально відповідального бізнесу «Я для моєї громади», що передбачений заходами Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року, на зустрічі присутні висловили своє бачення стосовно об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадськості щодо формування ефективних механізмів призупинення трудової міграції, проведення заходів направлених на поширення та запровадження досвіду кращих підприємств області, які створили гідні умови праці.

З приводу останнього, очільник ОДА розповів керівникам підприємств про вагомі здобутки області, що стосуються залучення нових інвестиційних проектів:

«Минулого року ми залучили в область декілька потужних компаній. Серед них – ДП «Електричні системи», що працює на базі 45 заводу. Воно було створене буквально за півроку і на сьогодні там працюють 1500 людей і підприємство продовжує розширятись. Робота там не вимагає спеціальних знань і значна частина людей, які там працюють – це ті, які раніше працювали закордоном. Ще два роки тому ми заклали перший камінь в будівництво заводу компанії UBC Group, який цього року запустив своє високотехнологічне виробництво і працевлаштував вже 500 осіб. До кінця наступного року підприємство планує залучити вже 2000 працівників. Восени ми підписали Меморандум про співробітництво з компанією HEAD, яка теж планує розміщувати своє виробництво у нас. Збільшують свої потужності компанія Barlinek і ПАТ «Миронівський хлібопродукт», останній до того ж готується до впровадження нового потужного інвестиційного проекту. Такі великі виробництва створюють велику кількість робочих місць і разом з тим конкуренцію на ринку праці, від якої в кінцевому рахунку виграють працівники».

Також присутні обговорили аспекти якісної профільної освіти та модернізацію науково-технічної бази навчальних закладів Вінниччини.

Винница.info: У Вінниці підприємці обговорили актуальні питання по веденню бізнесу

Винница.info: У Вінниці підприємці обговорили актуальні питання по веденню бізнесу

Винница.info: У Вінниці підприємці обговорили актуальні питання по веденню бізнесу

Винница.info: У Вінниці підприємці обговорили актуальні питання по веденню бізнесу

Вінниця.info, фото - сайт Вінницької ОДА

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550469819.0425