Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці планували купити машину для прибирання пляжів

У Вінниці планували купити машину для прибирання пляжів

 КП «Комбінат комунальних підприємств» проводило тендер на закупівлю Машини для прибирання пляжів (Міні земснаряд). Спецтехніку планували купити за 282 тис. гривень. Але пропозиції двох учасників відхилили.

Інформацію оприлюднено на сайті закупівель prozorro.

В тендері на закупівлю спецтехніки було два учасники - ТОВ «АКВАЗЕМ», яке запропонувало машину для прибирання пляжів за 228 тис. гривень та ФОП «Яцко Ярослав Васильович» з пропозицією на 245 тис. гривень.

Пропозицію першого учасника відхилили в зв’язку з тим, що він не мав досвіду виконання аналогічних договорів протягом останніх двох років. Тендерна документація іншого учасника – не відповідає умовам тендеру.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1524692408.7054