Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці подорожчає холодна вода. Нові тарифи передали на затвердження до Нацкомісії

У Вінниці подорожчає холодна вода. Нові тарифи передали на затвердження до Нацкомісії

 На вінничан очікує чергове підвищення тарифів на воду. «Вінницяоблводоканал» опублікувало протокол обговорення, на якому йшлося про зміну вартості послуги. За інформацією підприємства, громадяни могли надсилати свої пропозиції щодо нових цін з 21 березня по 4 квітня. Однак жодного зауваження установа не отримала.

Централізоване водопостачання подорожчало на 2,21 грн. за кубічний метр. Водовідведення – на 1,73 грн. Послуга централізованого водопостачання з використанням внутрішньо будинкових мереж зросла на 2,22 грн. Водовідведення з використанням внутрішньо будинкових мереж – на 1,72 грн. за кубометр. Всі зміни вказані без урахування ПДВ.

Згідно розрахунків, нові змінені планові тарифи складають:

На централізоване водопостачання – 8,32 грн. за метр кубічний (без ПДВ)

На централізоване водовідведення – 5,54 грн. за метр кубічний (без ПДВ)

На послугу з централізованого постачання холодної води – 8,55 грн. за метр кубічний (без ПДВ)

На послугу з централізованого водовідведення – 5,67 грн. за метр кубічний (без ПДВ)

За формацією підприємства, на зміну тарифів вплинули такі основні фактори:

  • Зростання тарифу на електроенергію призвело до збільшення витрат на електроенергію з 66,6 млн.грн. до 70,8 млн.грн. або на 6,3%.
  • У зв’язку зі зміною мінімальних гарантів й оплаті праці та оптимізацією шатної чисельності працівників в окремих підрозділах підприємства збільшуються витрати на оплату праці з 55,5 млн.грн. до 81 млн.грн.
  • Зросли витрати на хімреагенти з 31,4 млн.грн. до 33,4 млн.грн. або на 6,4%.
  • Витрати на паливно-мастильні матеріали зросли на 19%.
  • Податки та обов’язкові збори зросли на 71,4%.

Обговорені і затверджені тарифи передали до НКРЕКП.

«Надати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики на комунальних послуг протокол проведення КП «Вінницяоблводоканал» відкритих обговорень з питань щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послугу з централізованого постачання холодної води і централізованого водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) для споживачів КП «Вінницяоблводоканал» на 2018 рік», - йдеться в протоколі засідання.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544935285.202