Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці поліцейські знайшли 11-річного хлопчика, який посварився з батьками і втік з дому

У Вінниці поліцейські знайшли 11-річного хлопчика, який посварився з батьками і втік з дому

 Вінницькі поліцейські розшукали неповнолітнього, який після конфлікту з батьками втік від бабусі. На пошуки дитини підняли по тривозі увесь особовий склад міської поліції відразу після звернення батьків.

Про це повідомляє відділ комунікaції ГУ НП Вінниччини.

7 березня близько 19.30 до поліції звернувся вінничанин, який повідомив, що його неповнолітній син залишив телефон та пішов у невідомому напрямку з квартири своєї бабусі.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Людмили Кузнєцової, на встановлення місцезнаходження дитини орієнтували усі підрозділи вінницької поліції. Протягом години батьки самотужки шукали сина, але результату це не дало, тоді вони звернулись у поліцію. Через три години пошуків хлопчика знайшли працівники міської поліції, в декількох кварталах від місця зникнення. Хлопчик йшов до знайомого у гості.

Поліцейські ювенальної превенції склали на батьків адміністративний протокол за неналежне виконання ними своїх обов’язків щодо виховання дитини, провели з сім'єю профілактичну роботу з метою запобігання таким випадкам у майбутньому. Також поліцейські вивчать клімат у родині, щоб з'ясувати, що підштовхнуло дитину на такий вчинок.

Винница.info: У Вінниці поліцейські знайшли 11-річного хлопчика, який посварився з батьками і втік з дому 

Вiнниця.info, фото - відділ комунікaції ГУ НП Вінниччини.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544677499.3824