Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці поліція провела обшук в квартирі помічника нардепа

У Вінниці поліція провела обшук в квартирі помічника нардепа

 У квартирі Максима Царенка, який є помічником народного депутата Олександра Домбровського поліція провела обшук.

Про це 17 травня нардеп повідомив на своїй сторінці в facebook.

«У квартирі мого радника Максима Царенка, який працює у Верховній Раді, був проведений обшук Національною поліцією. Формальний привід для обшуку: місяць тому в одній зі шкіл Вінниці пропали телевізор, комп’ютер і монітор. Маю дві версії.

1. Цинічний початок виборчої кампаніі за принципом «бий своїх, щоб чужі боялися».

2. Кричуща некомпетентність правоохоронців.

Сподіваюсь на другий варіант.

Обшук у Максима Царенка проводять уже вдруге. Перший був за часів Януковича – у 2013 році, коли вся репресивна машина тодішньої влади була спрямована на дискредитацію мене як політичного опонента будь-якими методами. Як сталося, що історія повторюється зараз? Привід – просто неймовірний. Максим Царенко – надзвичайно порядна людина, історик-науковець і справжній герой. За виняткову особисту мужність і героїзм, сміливі та рішучі дії, виявлені при врятуванні дітей в умовах, пов'язаних з ризиком для життя, він нагороджений найвищою у 1995 році нагородою України - зіркою «За мужність». Цією зіркою в Україні було нагороджено лише дев`ять громадян, із них сім – посмертно. Рятуючи дітей від вибухового пристрою, Максим Царенко втратив руку та око. А тепер – УВАГА! За версією поліції, ця людина зламала вікно та винесла величезний телевізор та іншу техніку та зберігає її вдома! Звісно, в ході обшуку, нічого із вкраденого знайдено не було. Але сам факт обшуку – шокує!

У будь-якому разі гарантую жорстку відповідальність для організаторів і виконавців цього «дійства», - зазначив в дописі О. Домбровський.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227265.4069