Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці поліція затримала чоловіка, який намагався вкрасти гроші з вертепу

У Вінниці поліція затримала чоловіка, який намагався вкрасти гроші з вертепу

 6,7 та 8 січня працівники відділу оперативного контролю Муніципальної поліції, які цілодобово слідкують за містом через камери відеоспостереження, зафіксували більше 10 порушень та скерували на місця подій патрульну поліцію. Як результат, затримано чоловіка, який розбив скло на зупинці громадського транспорту та пошкодив клумбу неподалік. Виявлено три випадки керування транспортом у нетверезому стані та ДТП, під час якого водій зніс дерево та пошкодив білборд.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької міської рaди.

Заступник начальника КП «Муніципальна поліція» Віталій Чигур розповів, що під час різдвяних вихідних працівниками Ситуаційного центру міської ради було зафіксовано близько 10 правопорушень. «Серед них – три випадки керування автомобілем у нетверезому стані. Спочатку було зафіксовано зупинку приватного транспорту у невстановленому місці, після чого на місце направлялись працівники патрульної поліції, які й виявили, що водії на підпитку. Матеріали передані в суд», – каже Віталій Чигур.

У ніч з 6 на 7 січня (о 23.00) по Хмельницькому шосе легковий автомобіль «влетів» у дерево, зніс його, після чого – пошкодив білборд. Він буде сплачувати за оновлення майна, а також заплатить штраф за пошкодження дерева.

На різдвяних вихідних трапився випадок, коли чоловік забрався у вертеп, що встановлений по вулиці Соборній та намагався забрати гроші, які люди туди поклали. Працівники Ситуаційного центру передали цю інформацію слідчо-оперативній групі поліції, яка й затримала його.

Також на вихідних камери відеоспостереження зафіксували, як на розі вулиць Соборна та Хмельницьке шосе чоловік пошкодив клумбу, після чого – розбив скло зупинки громадського транспорту, що біля Вінницького торгівельно-економічного інституту.

Щодо попередньо зафіксованих правопорушень, то чоловік, який пошкодив один з елементів фотозони «Бітлз» вже сплатив штраф. Юнаків, які катались на підпитку по тротуарах міста на квадроциклі, відповідно до статті 130 Кодексу України про адмін правопорушення, сума штрафу передбачає штраф у розмірі від 10200 гривень.

Винница.info: У Вінниці поліція затримала чоловіка, який намагався вкрасти гроші з вертепу 

Винница.info: У Вінниці поліція затримала чоловіка, який намагався вкрасти гроші з вертепу 

Вінниця.info, фото - прес-службa Вінницької міської рaди.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540096815.0105