Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці понад 600 двірників та близько 60 одиниць техніки розчищають вулиці від снігових заметів

У Вінниці понад 600 двірників та близько 60 одиниць техніки розчищають вулиці від снігових заметів

 З 6-ї до 10-ї ранку у Вінниці йшов рясний снігопад. Комунальники почали прибирати на дорогах міста відразу, коли пішов сніг. Досі триває прибирання і прибудинкових територій. Задіяно 630 двірників і 21 одиниця техніки. Дороги міста прибирають у кілька етапів. Спочатку їх посипають протиожеледними засобами, аби не утворювався шар льоду, після чого розпочинається очистка.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Вінницькі комунальні служби з самого ранку розчищають зупинки громадського транспорту, тротуари та посипають дороги протиожеледною сумішшю. Як зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко, прибирання снігу – це комплекс робіт. Комунальні служби працюють згідно з графіком і відповідно до відпрацьованих карт. 

«З шостої ранку у Вінниці пішов сильний сніг. Комунальні служби оперативно відреагували і техніка виїхала на вулиці міста. Фактично за 40 хвилин було повністю оброблено центральні та магістральні вулиці протиожеледними засобами. Загалом було задіяно близько 60 одиниць техніки та 150 прибиральників», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

Володимир Ніценко зазначив, що дороги міста прибирають у кілька етапів. Спочатку їх посипають протиожеледними засобами, аби не утворювався шар льоду. Після чого розпочинається очистка «ланками» – по дорозі рухається кілька прибиральних машин, які згортають сніг на узбіччя. 

Як зазначив заступник директора департаменту житлового господарства Сергій Гречанюк триває прибирання і прибудинкових територій. Задіяно 630 двірників і 21 одиниця техніки.

Поблизу зaклaдів торгівлі, громaдського хaрчувaння, офісів, устaнов і оргaнізaцій прибирaння мaють зaбезпечити їх керівники тa влaсники. Тaкa нормa передбaченa в Прaвилaх блaгоустрою містa, її виконaння контролює Муніципaльнa поліція.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550377929.0974