Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці призначили дату Великоднього ярмарку

У Вінниці призначили дату Великоднього ярмарку

 8 квітня у Вінниці проведуть традиційний ярмарок, присвячений Великодню. Розташується він на Вишеньці, біля ТЦ «Шок». Торгувати будуть здебільшого вінницькі виробники, а ціни на продукти - нижчими ніж на міських ринках.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету міської ради.

«Провести в місті Вінниці 8 квітня 2017 року, з 07-00 до 15-00 години, Великодній ярмарок з продажу населенню продовольчих товарів в мікрорайоні «Вишенька» на території біля торговельного центру «ШОК» по вул. Келецькій, 117б.

2. Департаменту адміністративних послуг міської ради:

2.1. Залучити до участі у Великодньому ярмарку товаровиробників, суб’єктів господарювання підприємств торгівлі...», - йдеться в рішенні виконкому. 

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529713912.9059