Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці провели термомодернізацію 33-ї школи та оновили її фасад

У Вінниці провели термомодернізацію 33-ї школи та оновили її фасад

У Вінниці провели комплексну термомодернізацію 33-ї школи. Утеплили дах, стіни та встановили енергозберігаючі вікна. Над оновленням фасаду школи працювали дизайнери.

Про це у «Фейсбук» повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Над оновленим фасадом попрацювали дизайнери. Школа виглядає набагато яскравіше – і це не може не впливати на настрій учнів. Діти повинні навчатися у комфортних та сучасних закладах. І зараз, в умовах фінансової децентралізації, місто має можливість поступово їх покращувати зокрема з точки зору застосування енергоефективних технологій.

На даний час уже повністю комплексно утеплена кожна 4-та школа міста. Впевнений, що модернізацію та розвиток освітніх закладів підтримують усі вінничани. Тож будемо далі працювати над тим, щоб таких сучасних шкіл і садочків з кожним роком було більше», – зазначив міський голова.

Винница.info: У Вінниці провели термомодернізацію 33-ї школи та оновили її фасад

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550469744.0916