Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці шукають кандидатів на посаду директора школи

У Вінниці шукають кандидатів на посаду директора школи

 Департамент освіти Вінницької міської ради оголосив конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради».

Оголошення опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу

Директором закладу може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

  • заяву про участь у конкурсному відборі;
  • особовий листок з обліку кадрів за формою;
  • заповнену особову картку;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію документа, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію ідентифікаційного номера платника податку;
  • інформацію про досвід роботи з управління підприємствами, установами, організаціями або аналогічної діяльності (резюме);
  • програму розвитку закладу освіти або бізнес-план;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Документи для участі в конкурсі департамент освіти приймає до 20 серпня.

Конкурсний відбір проводитимуть в департаменті освіти, по вул. Мури. Довідкову інформацію про конкурс можна отримати за тел.. 65-10-32.

Директором комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради» з 2012 року є Віталій Козаченко, який має очолити новостворений Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді.

Як писала редакція Вінниця.info, минулого року на законодавчому рівні змінили правила призначення директорів шкіл. Директора загальноосвітнього навчального закладу з числа кандидатів, обирає кадрова комісії. Раніше керівника призначав департамент освіти. На посаду директора призначається переможець конкурсу, але на строк не більше як на 6 років. Також він не може бути обраним більше двох разів в одному загальноосвітньому навчальному закладі.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547768820.6991