Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці спробують розібрати стіл Петлюри, щоб винести з кабінету?

У Вінниці спробують розібрати стіл Петлюри, щоб винести з кабінету?

 У Вінницькому краєзнавчому музеї зберігається стіл ХVIII століття українського військового, політичного діяча та публіциста Симона Петлюри. Стіл привезли з міськкому компартії, коли там міняли старі меблі на нові. Зараз він знаходиться у кабінеті директорки, звідки його неможливо винести через проведене перепланування приміщення. Журналіст Вiнниця.info поцікавилась в директорки музею Катерини Висоцької, чи знайшли рішення, щоб винести антиквар з кабінету та зробити його музейним експонатом доступним для широкого загалу.

«Поки що альтернативу не знайшли, знайшли тільки в тому плані, що викличемо реставраторів з Києва. Нам його запропонували поставити на виставку в Київ, поки що ми з цим не визначились. Але, можливо, зробимо виставку до сторіччя Української революції. Просто треба буде якось розібрати стіл, щоб можна було його винести. Це можуть зробити тільки фахівці з Київського реставраційного центру», - зізнається директорка.

Була також ідея перенести стіл Петлюри до Центру історії Вінниці, проте поки що достеменно невідомо, чи будуть його туди переміщувати.

Раніше ми писали, що цей стіл планувався експозицією в залі №10, де виставка «Поділля 19 століття».

Нагадаємо також, що у Вінниці відкрили пам'ятник Петлюрі.

Винница.info: У Вінниці спробують розібрати стіл Петлюри, щоб винести з кабінету?

Винница.info: У Вінниці спробують розібрати стіл Петлюри, щоб винести з кабінету?

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547767804.9564