Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці стане холодніше. Коли буде сніг?

У Вінниці стане холодніше. Коли буде сніг?

 У Вінниці найближчих 5 днів температура щодня знижуватиметься, але снігу синоптики не прогнозують. Вночі температура коливатиметься від 8 до 13 градусів морозу, а вдень 2-7 градусів морозу. Сніг може випасти після 19 січня.

Про це розповіла Вінниця.info начальник відділу гідрометеорологічного забезпечення Вінницького обласного Гідрометцентру Марія Кощавка.

«За прогнозом в найближчу п’ятиденку не буде опадів. Температура буде поступово знижуватися.  Насторожує, що морози посилюються, але снігу немає.

13-16 січня будуть найхолодніші ночі. Температура вночі від 8 до 13 градусів морозу. Вдень 2-7 градусів морозу.

З 17 по 18 січня можливі невеликі опади.

Є надія, що після 19 січня температура підвищиться і пройде сніг, але якої він буде інтенсивності ще невідомо», - каже пані Марія.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540096945.4736