Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці судять вчительку, яка «зливала» інформацію про наших військових терористам ДНР

У Вінниці судять вчительку, яка «зливала» інформацію про наших військових терористам ДНР

Вінницький міський суд Вінницької області обрав запобіжний захід 59-річній донеччанці, яка підозрюється у сприянні терористичні організації на Сході країни. На період слідства жінка проведе 60 днів у гратами.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

Учителька хімії з міста Констянтинівка Донецької області упродовж періоду з листопада до грудня 2017 року сприяла діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка». Підозрювана збирала розвідувальну інформацію щодо позицій, дислокацій, чисельності, маршрутів пересування, засобів Збройних Сил України та інших військових формувань України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції. Систематично передавала із власного мобільного телефону отримані дані співробітнику «гарячої лінії» так званого «МГБ ДНР».

У судовому засіданні прокурор клопотання слідчого підтримав та зазначив, що жоден із м’яких запобіжних заходів не може запобігти доведеним під час розгляду ризикам, оскільки підсудна підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину. Разом з тим, адвокат підозрюваної просив відмовити у доведенні клопотання.

Дослідивши матеріали справи суддя задовольнив клопотання та застосував до 59-річної жінки запобіжний захід у вигляді тримання від вартою строком на 60 днів. Вона підозрюється у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України.

Наразі триває слідство.

Вінниця.info, фото - Новинарня

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544972397.7935