Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці святкуватимуть Водохреща одночасно біля двох озер. Визначили місця

У Вінниці святкуватимуть Водохреща одночасно біля двох озер. Визначили місця

 19 січня у місті відзначатимуть Водохреща. В 2019 році визначили дві локації, де традиційно, окрім пірнання в ополонку, організують вітально-розважальну програму та гарячий чай - біля озера в районі Олійножирового комбінату та біля озера на Вишеньці в парку Дружби народів.

Як розповіла Вінниця.infо заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Ольга Дернова, святкування відбудеться одночасно на узбережжі двох озер.

«Святкування Водохреща у Вінниці традиційно відбудеться на двох локаціях - біля озера в районі Олійножирового комбінату та у парку Дружби народів. Готується цікава вітально-розважальна програма та спортивні змагання. Будуть пригощати гарячими напоями та ухою.

Цього року, на відміну від минулих періодів, святкування біля двох озер розпочнеться одночасно – о 12.00 годині», - повідомила Ольга Дернова.

 Винница.info: У Вінниці святкуватимуть Водохреща одночасно біля двох озер. Визначили місця

Вінниця.infо, фото з сайту Вінницької міської ради

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547864444.9426