Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці тренерам дитячих спортивних шкіл піднімуть зарплату

У Вінниці тренерам дитячих спортивних шкіл піднімуть зарплату

 18 травня виконком Вінницької міської ради затвердив до сесії проект рішення Про встановлення надбавки до по садового окладу тренерам- викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та преміювання керівників цих шкіл, їх заступників та інструкторів-методистів.

Документ оприлюднено на сайті міськради.

«1. Надати право керівникам дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста з 01 червня 2017 року встановити надбавку за складність, напруженість у роботі тренерам- викладачам у розмірі 15 відсотків посадового окладу.

2. Комітету по фізичній культурі і спорту міської ради здійснювати преміювання керівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, їх заступників та інструкторів-методистів в розмірі 15 відсотків до посадового окладу відповідно до їх особистого внеску за результатами роботи», - зазначено в проекті рішення.

Нагадаємо, раніше прийняли рішення підняти зарплату з червня викладачам ПТУ та працівникам Вінницьких дитсадків.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1529713528.5249