Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці в військовому шпиталі загинув чоловік - випав з 4 поверху

У Вінниці в військовому шпиталі загинув чоловік - випав з 4 поверху

 16 квітня на території військового шпиталю, що на вул. Князів Коріатовичів у Вінниці загинув 78-річний чоловік з Гайсина. Військовий пенсіонер випав з четвертого поверху. Трагедія сталась в санаторному відділенні Військово-медичного клінічного центру.

Інформацію про загибель Вiнниця.info підтвердили в прес-службі поліції Вінницької області.

За попередньою інформацією правоохоронців, чоловік проходив лікування у шпиталі, ймовірно йому стало зле і він випав з балкону. За фактом загибелі людини відкрито кримінальне провадження за ст. 115 ККУ. Обставини трагедії з’ясовують слідчі. Вони опитали медпрацівників та пацієнтів, суїцидальних нахилів в загиблого не виявлено.

Очевидці кажуть, що чоловік був лише в сорочці, на руках були катетери для крапельниці.

«Ранком, коли повиходили на балкони, побачили, що внизу багато правоохоронців. На асфальті лежало тіло чоловіка. Він був лише у сорочці. Наскільки зрозуміло, то нещодавно отримував крапельниці. Стирчали катетери. Він впав прямо на асфальт. Від удару було багато крові, і… така картина, про яку говорити не хочеться», - розповів очевидець, імені не назвав.

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547814069.0519