Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці відбудеться Smile Fest: вдень – парад, ввечері – зустріч з братами Капрановими

У Вінниці відбудеться Smile Fest: вдень – парад, ввечері – зустріч з братами Капрановими

У Вінниці 5 жовтня пройде Smile Fest, який відбувається вже третій рік поспіль та збирає сотні вінничан.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомили організатори свята.

Цьогорічний фестиваль умовно буде поділено на три частини:

І етап передбачає проведення тематичного Smile параду, в якому понад тисяча учасників фестивалю пройдуть по центральній вул. Соборній у святкових костюмах та креативних образах.

Хода-парад розпочнеться о 14.00 год. Стартуватиме від площі ім. Стуса. Завершиться о 15.00 год. на Майдані Незалежності, біля міської ради.

ІІ етап розпочнеться на площі «Мушля» о 15.00 год. з роботи Smile City. Дане «містечко» буде наповнене пізнавальними майстер-класами, креативними фотозонами, цікавими презентаціям та виставками художніх робіт.

Також на території «містечка» вінничани та гості міста зможуть перекусити «вуличною їжею» та випити теплих напоїв. Окрім цього, для учасників фестивалю буде організовано святкову концертно-розважальну програму, яка буде складатись з тематичних художніх номерів.

Концерт триватиме до 18.00 год. та завершить свою роботу розіграшем призів і незвичних подарунків. 

ІІІ етап стане поетичною родзинкою фестивалю. Вечір іронічної поезії «Тотальна іронізація», на який організатори запросили до Вінниці видатних українських письменників-іроністів Сергія Пантюка, Сергія Татчина, Дмитра Мамчура та братів Капранових.

Захід розпочнеться о 19:00 в ТЦ «Ізумруд» (8 поверх, Пирогова, 47а).

Попередньо реєстрацію можна здійснити за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1aLxFqn-x2SGVF6FfiCjAK9j-SzUiO-G4iieJWB6gJRQ/viewform?edit_requested=true або за номером телефону 096 777 0995.

Винница.info: У Вінниці відбудеться Smile Fest: вдень – парад, ввечері – зустріч з братами Капрановими

Винница.info: У Вінниці відбудеться Smile Fest: вдень – парад, ввечері – зустріч з братами Капрановими

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550266325.0396