Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці відомі бандуристи України влаштують військовим розвідникам благодійний концерт

У Вінниці відомі бандуристи України влаштують військовим розвідникам благодійний концерт

23 червня о 12.00 годині у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського виступить Національна Заслужена капела бандуристів України. Відомі світу музиканти у місті гратимуть вперше. Їх концерт – безкоштовний. Так бандуристи вирішили проявити повагу до вояків 131 Окремого Розвідувального батальйону ЗСУ.

«Музикантів та бійців цього батальйону об’єднує давня дружба. Торік бандуристи з концертом приїздили до військової частини, де базуються розвідники. Грали для них і у зоні бойових дій. Цього року зустрітися вирішили у театрі. На концерт запрошені як діючі представники 131 ОРБ, так і ті, хто раніше був його представником. Звісно, послухати музику зможуть і рідні вояків. Такий собі сімейний відпочинок», - Вiнниця.info розповіла Катерина Бевзюк, організатор концерту.

Під час заходу бійців чекає нагородження від міської та обласної влади Вінниччини та Української Православної Церкви.

«23 червня для 131 ОРБ буде насичений не лише концертом. З 9 до 11 години, самі захисники запросять усіх бажаючих до себе у частину на день відкритих дверей», - зауважила Катерина.

Винница.info: У Вінниці відомі бандуристи України влаштують військовим розвідникам благодійний концерт

Вiнниця.info, фото - з соцмереж

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547769415.9685