Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці виготовили проект на будівництво палацу спорту – відповідь на петицію

У Вінниці виготовили проект на будівництво палацу спорту – відповідь на петицію

 У Вінниці громадяни підписали електронну петицію, в якій просили збудувати спортивний комплекс з басейнами та сучасними майданчиками в мікрорайоні «Академічний».

10 січня в мерії дали відповідь, в якій сказано, що проводять реконструкцію спорткомплексу на Янгеля та готуються до будівництва Палацу спорту (на Тяжилові).

«Виконавчий комітет розглянув Вашу петицію щодо забудови сучасного спортивного комплексу у м. Вінниці.

Повідомляємо, що підтримуємо Вашу пропозицію.

Міською радою заплановано будівництво Палацу спорту у м. Вінниці. На даний час відведено земельну ділянку, виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка знаходиться на розгляді державної експертизи.

Також наразі проводиться реконструкція спортивного комплексу по вул. А. Янгеля, 48.

Вдячні Вам за активну громадянську позицію», - зазначено в відповіді.

Нагадаємо, у Вінниці почнуть будівництво багатофункціонального Палацу спорту на вулиці Чеховa. Орієнтовна вартість – 90 мільйонів гривень. Розташується він в районі парку «Інтеграл» на Тяжилові. Арена-трансформер буде розрахована на 2500 сидячих місць. Вінниця зможе приймати змагання з 6 ігрових видів спорту - баскетболу, волейболу, гандболу, футзалу тощо. Також спорткомплекс можна буде використовувати для проведення концертів. Поруч з ареною буде облаштовано декілька відкритих спортивних та дитячих майданчиків. А також необхідна інфраструктура, зокрема, паркувальна зона на 186 місць.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1547863329.1183