Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці висадять сакури, які передасть від жителів Японії їхній посол в Україні

У Вінниці висадять сакури, які передасть від жителів Японії їхній посол в Україні

20 березня у Вінницю прибуває Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Сумі Шігекі. Має передати вінничанам  сертифікат на висадження у місті  дерев сакури. Це подарунок  від Японії в рамках року Японії в Україні.

Про це Вінниця.info повідомляють у прес-службі прес-служби ПС ЗСУ. У Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону цього ж дня іноземна делегація має передати медиче обладнання, а саме комп’ютерного томографа та ендоскопічного діагностичного комплексу для, яке закуплене за благодійні кошти, зібрані громадянами Японської Держави.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1524594532.5512