Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці водій легковика без прав зніс огорожу біля зупинки

У Вінниці водій легковика без прав зніс огорожу біля зупинки

 11 вересня у Вінниці на вул. Лебединського водій «Рено» в’їхав в огорожу на зупинці громадського транспорту Зої Ткаченко.

Про це йдеться в повідомленні Ситуаційного центру на телеканалі «ВІТА».

«За даними патрульної поліції водій автомобіля «Рено» е дотримався безпечної швидкості та здійснив наїзд на огорожу. На водія складено протокол за ч.1 ст 139 КУпАП, ст. 124 КУпАП та винесено постанову за ст 126 КУпАП», - йдеться в повідомленні.

Ст. 126 КУпАП - Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки. Передбачено накладення штрафу від 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Винница.info: У Вінниці водій легковика без прав зніс огорожу біля зупинки

Винница.info: У Вінниці водій легковика без прав зніс огорожу біля зупинки

Вiнниця.info, фото – з відеосюжету

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548018307.5738