Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці всі освітні заклади, крім дитсадків, призупиняють навчання

У Вінниці всі освітні заклади, крім дитсадків, призупиняють навчання

У зв’язку із ситуацією, яка склалась через російський «Газпром» і переходу України на режим економії газу, у Вінниці будуть додаткові канікули у всіх закладах освіти, крім дитсадків, до 7 березня включно.

Про це йдеться на сторінці Вінницького міського голови в Facebook.

«Я доручив нашому комунальному підприємству Вінницяміськтеплоенерго» на цей період максимально застосовувати альтернативне паливо на тих котельнях, де це можливо. Для освітніх установ, – шкіл, ПТУ, – робимо додаткові канікули по 7 березня включно. Те саме робимо і з позашкільними закладами, ДЮСШ і школами мистецтв. Тобто усі, окрім дитячих садків та лікарень.

Газу в українських підземних сховищах достатньо, але, за даними «Нафтогазу», є технічні обмеження щодо кількості викачки «блакитного палива» із наших сховищ впродовж доби. Тому так важливо сьогодні, у найкритичніший день, зробити усе можливе, аби перейти рубіж.

Просив би кожного і сам так зроблю – поставити вдома на більш економний режим котли на цей нетривалий період. Зменшення температури навіть на 1-2 градуси уже дасть значну економію для всієї країни. Сьогодні кожен робить свій особистий внесок у справу захисту енергетичної незалежності України і протидії агресору. Завжди вірив у вінничан, що ми сильна та згуртована громада, а вінничани – патріоти свого міста та своєї держави», - зазначено в дописі.

Нагадаємо, 2 березня в Укрaїні введено Нaціонaльний плaн дій у зв’язку зі стaном гaзотрaнспортної системи задля економії газу. Населення закликають економити газ. 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544672863.5992