Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра». Поліцейські шукають винуватців

У Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра». Поліцейські шукають винуватців

 У ніч на 10 серпня у Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра», який знаходився неподалік пішохідного переходу по проспекту Космонавтів.

«Фігуру, яка слугує для уваги водіїв, намагалися вирвати з асфальту. Спроба була невдала. Фігура на місці, ціла. Але пошкоджено дорожнє покриття. Це третій факт вандалізму з «уважними школярами» протягом цього літа. У двох попередніх випадках винуватців встановили, цього разу камери вуличні відео-спостереження не були направлені саме на цей об’єкт», - розповів Вiнниця.info заступник начальника Вінницької муніципальної поліції Віталій Чигур.

Правоохоронці просять всіх, хто став свідком вандалізму допомогти із розслідуванням та встановити винуватців.

«Проблема у тому, що пошкоджуючи майно яке належить місту, це неповага не до працівників поліції. Це неповага до мешканців Вінниці. Адже ці фігури були придбані за кошт міського бюджету. Одна фігурка коштує близько 10 тисяч гривень. У першому та другому випадку винуватців встановили, одну фігуру відшкодували. Про це винуватці пред’явили чек з оплатою », - додав Чигур.

Наразі фігури «уважних школярів» взяли по Вінниці під посилений контроль.

Нaгaдaємо, вночі, 26 липня, молоді люди розтрощили плaстмaсову фігурку школярa нaвпроти школи №7, що по вулиці Городецького. А 4 серпня шестеро невідомих осіб, віком 16-20 років, здійснили пошкодження фігурки «Школярa» біля пішохідного переходу нaвпроти школи-гімнaзії номер 6, що розтaшовaнa по вул. Стрілецькa, 12.

 Винница.info: У Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра». Поліцейські шукають винуватців

Винница.info: У Вінниці втретє пошкодили «уважного школяра». Поліцейські шукають винуватців  

Вiнниця.info, фото Романа Ковальського.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544972427.8253