Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці взяли під варту адвоката-хабарника і призначили 400 тис. гривень застави

У Вінниці взяли під варту адвоката-хабарника і призначили 400 тис. гривень застави

 12 січня слідчим суддею Вінницького міського суду адвокату, якого затримали при отриманні хабара, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком на 60 днів, з можливістю внесення застави у сумі 400 тис. грн.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила прес-секретар прокурора Вінницької області Ірина Вихованець.

Як відомо, 10 січня у Вінниці у рамках розслідування кримінального провадження викрито та затримано на місці події адвоката, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 15 тис доларів США, за сприяння у непритягненні особи до кримінальної відповідальності.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1544973442.8694