Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці з новорічної ялинки вкрали велику іграшку

У Вінниці з новорічної ялинки вкрали велику іграшку

8 січня зі штучної ялинки, яка стала цьогорічною окрасою Новорічної Резиденції на майдані Незалежності, було викрадено одну з великих іграшок. 

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Це вже другий випадок, коли з цієї ялинки на Новорічній Резиденції, викрадають іграшку. Вперше такий випадок стався за кілька днів до Нового року. Тоді працівникам поліції вдалось оперативно затримати чоловіка, який викрав прикрасу.

Цього разу іграшку поцупила невідома особа ввечері, 8 січня, коли в місті була сильна хуртовина.

«Якщо відверто, дуже хотілося б подивитись в очі цій людині і запитати, для чого вона це зробила. Адже це пластикова прикраса, яка не становить аж занадто великої цінності, і має цікавий вигляд лише в композиції з іншим декоративним оздобленням ялинки. Ми в Новорічній Резиденції створюємо для нашої вінницької малечі казкову атмосферу, щоб діти відчули справжнє свято. І псувати, те, що створювалось для дітей, це, на мою думку, досить цинічно. Я не можу зрозуміти мотивів вчинку дорослої людини, яка ладна вилізти на ялинку, щоб викрасти прикрасу, яка разом з іншими іграшками додає настрою відвідувачам цього казкового містечка», - каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1526838692.612