Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці засудили колишнього працівника «прозорого офісу»

У Вінниці засудили колишнього працівника «прозорого офісу»

Суд виніс вирок колишньому керівнику одного з відділів Центру з надання адміністративних послуг «прозорий офіс» міста Вінниці. Чиновника визнано винним у хабарництві та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки.

Паро це Вiнниця.info повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

«Встановлено, що державний службовець підбурював потерпілого до надання йому неправомірної вигоди за видачу наказів про затвердження проектів землеустрою на земельні ділянки, яких не мав права видавати, в результаті чого шахрайським шляхом заволодів коштами останнього в сумі 25,5 тис. грн.», - зазначає прокуратура.

До набрання вироком законної сили стосовно засудженого застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

 Раніше Вінниця.info повідомляла, що в січні 2016-го затримали працівника «прозорого офісу», який вимагав хабар, пропонуючи посередницькі послуги. В березні прокуратурою Вінницької області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу з надання адміністративних послуг центру (прозорий офіс №1 Вишенька).

Зазначимо, що в «прозорому офісі» Вінницької міськради хабар 100-гривневою купюрою не пройшов.

Останній інцидентом «прозорого офісу» став неправильний обрахунок допомоги для вінничанки. Спеціалісту оголосили догану.

Вiнниця.info

 
 

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1534518928.0829