Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа»

У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа»

 Виконком Вінницької міської ради підготував до сесії проект рішення, яким передбачено внести зміни до Програми реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2018-2020 роки».

Документом передбачено внести зміни до одного з пунктів, яким передбачено, що ремонтно-реставраційні роботи пам'ятки архітектури місцевого значення «Готель «Франсуа» по вул. Соборній, 50 в м. Вінниці (в т. ч. проектні роботи) коштуватимуть в 2018 році 1,441 млн. гривень.

Раніше планували, що на роботи з реставрації готелю «Франсуа» витратять в 2018 році 1 млн. гривень.

 Винница.info: У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа» Винница.info: У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа»

Винница.info: У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа»

Винница.info: У Вінниці збільшать суму видатків на реставрацію готелю «Франсуа»

Нагадаємо, Програмою реставрації об’єктів культурної спадщини на території м. Вінниці на 2018-2020 роки, передбачено відреставрувати 9 пам’яток архітектури.

Довідка.

На державному обліку перебуває 178 об’єктів культурної спадщини м. Вінниці, в тому числі 5 – археології, 120 – архітектури та містобудування, 44 – історії, 9 – монументального мистецтва, а також 12 об’єктів природно-заповідного фонду. З них національного значення – 17 пам’яток, серед яких Єзуїтський та Домініканський монастирі, музей-садиба М. І. Пирогова, садиба М. М. Коцюбинського та інші. Крім того, 43 пам’ятки національного і місцевого значення, що потребують спеціального режиму охорони, включені до Переліку об’єктів культурної спадщини України, які не підлягають приватизації. На даний час у місті визначено близько 60 пам’яток архітектури, які потребують ремонтно-реставраційних робіт у першу чергу, в т. ч. 5 об’єктів культурної спадщини національного значення.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1548227755.117