Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці знайшли жінку, яка перебувала в розшуку: вона так замерзла, що не могла пригадати власного імені

У Вінниці знайшли жінку, яка перебувала в розшуку: вона так замерзла, що не могла пригадати власного імені

 Вінницькі патрульні знайшли 53-річну жінку, яка перебувала у розшуку. 10 січня 82-річний пенсіонер повідомив про зникнення своєї дочки. За словами чоловіка, 9 січня вона відправилася на залізничний вокзал, щоб поїхати додому – в Чернівці, але на потяг так і не сіла.

Про це Вінниця.info розповіла прес-секретар Патрульної поліції міста Вінниці Тетяна Фіщук.

Виявили громадянку на вулиці Юності.

«10 січня о 23 годині вечора патрульні помітили жінку, яка сиділа на лавочці. Вона була легко вдягнута і дуже замерзла. Спочатку громадянка навіть не могла пригадати власного імені. Поліцейські посадили її до службової машини. Коли жінка трішки відігрілася, її передали слідчо-оперативній групі.

Там вона вже назвала своє ім’я і прізвище. Перевіривши по базі даних, з’ясували, що жінка перебувала в розшуку», - сказали в прес-службі.

Правоохоронці зв’язалися з батьком зниклої. Чоловік забрав її додому. 

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527017309.7437