Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінниці знімали єврейське містечко Білорусі. Історики показали архівні кадри з фільму 1932 року

У Вінниці знімали єврейське містечко Білорусі. Історики показали архівні кадри з фільму 1932 року

 1 грудня Центр історії Вінниці опублікував чергове архівне відео, що стосується обласного центру. У короткому ролику – пейзажі Єрусалимки, які слугували тлом єврейського штетлу (містечка) Білорусі у роботі «Повернення Нейтана Беккера».

«Сьогодні ми приготували для вас особливий відеосюжет – це фрагменти одного з перших звукових фільмів Радянського Союзу «Повернення Нейтана Беккера» (1932). Сюжет кінофільму розповідає про будівництво соціалізму в Білорусі та про те, як один єврей емігрував до Америки, працював там каменярем, а через 28 років внаслідок кризи, яка сколихнула Сполучені Штати, змушений був повернутись до рідного штетлу в Білорусі разом зі своїм другом, афроамериканцем Джимом.

У зйомках кінофільму як тло єврейського штетлу у Білорусі було обрано Вінницю. У кадрах фільму – Нижня Єрусалимка, знищена в горнилі нацистської окупації та комсомольських суботників.

Прикметно, що одну з головних ролей – Цаля Беккера – грає Соломон Міхоелс, а роль Микулича – відомий радянський актор Борис Бабочкін, виконавець ролі Чапаєва у легендарному однойменному кінофільмі», - йдеться на сторінці Центу історії Вінниці у «Фейсбук».

Раніше в мережі опублікували архівне відео про Вінницю 1948 року - «В місті над Бугом». А також кадри з відкриття музею Коцюбинського

Вінниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1540096514.2364