Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницький медичний коледж ім. Заболотного шукатимуть нового директора

У Вінницький медичний коледж ім. Заболотного шукатимуть нового директора

У Вінницькій обласній раді підготували проект рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного, який є комунальною власністю територіальних громад області.

Проект опубліковано на сайті Вінницької обласної ради.

Документом передбачено утворити комісію з організації проведення конкурсу на заміщення посади директора коледжу та затверджено її склад.

Конкурс проводиться відповідно до ст. 42 Закону «Про вищу освіту», якою передбачено, що засновник закладу (у даному випадку обласна рада) зобов’язаний оголосити про проведення конкурсу не пізніше як за два місяця до закінчення контракту з діючим керівником. Керівника обирає трудовий колектив та виборні представники з числа студентів шляхом таємного голосування. Директора обирають терміном на 5 років.

Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного з 2003 року очолює Андрієвський Іван Юрійович. Контракт з директором закладу закінчується в листопаді.

Як повідомляла Вiнниця.info, депутати двічі розглядали питання про приєднання Бершадського медичного коледжу до Вінницького. Але рішення на сесії не було підтримано.

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1545045114.7484