Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій області на дорозі Go Highway поліція буде використовувати прилади контролю швидкості

У Вінницькій області на дорозі Go Highway поліція буде використовувати прилади контролю швидкості

 3 грудня патрульні поліцейські у Вінницькій області почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam. Прилади встановлять на дорозі, яка є частиною міжнародного транспортного коридору Go Highway.

Про це йдеться в повідомленні патрульної поліції.

У Вінницькій області TruCam буде встановлений на ділянці траси М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на 375 – 399 км.

Загалом, на дорогах України встановлено 23 пристроїв автоматичного контролю швидкості, ще 6 будуть працювати з понеділка, 3 грудня.

 Винница.info: У Вінницькій області на дорозі Go Highway поліція буде використовувати прилади контролю швидкості

 Винница.info: У Вінницькій області на дорозі Go Highway поліція буде використовувати прилади контролю швидкості

Відповідно до правил, прилади TruCam використовуються виключно на ділянках автодоріг із дорожніми знаками, що повідомляють про фото- відео фіксування порушень. На дорогах з підвищеним рівнем аварійності, пов’язаним з перевищенням швидкості, як у містах так і на дорогах міжнародного значення.

В місцях фіксації порушень швидкісного режиму також будуть знаходитися службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку.

Вiнниця.info, фото - патрульної поліції.

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550473457.0602