Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій області на стелі Незалежності приклеїли агітаційний плакат

У Вінницькій області на стелі Незалежності приклеїли агітаційний плакат

 У селищі Томашпіль на стелі Незалежності розміщено плакат, який може мати ознаки агітації за потенційного кандидата у Президенти.

Про це повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

Так, плакат зі світлиною нині діючого Президента, потенційного кандидата на пост Президента України Петра Порошенка і Митрополита Епіфанія та написом «Томос для України» розміщено на пам’ятному знаку, який стоїть на площі біля Томашпільської районної державної адміністрації.

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА  Тетяна Юзвяк вказує, що діючий Президент України не є на сьогоднішній день кандидатом на пост Президента, тому на прояви популяризації його діяльності (а фактично дочасної агітації) не діють норми Закону України «Про вибори Президента України» щодо правил та обмежень проведення передвиборної агітації. Закон України «Про вибори Президента України» (ст. ч.4 ст. 59)  зобов’язує місцеві органи влади відвести місця та обладнати стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Поза межами виборчого процесу орган місцевого самоврядування регулює порядок благоустрою населеного пункту, в тому числі порядок розміщення в населеному пункті рекламно-інформаційних матеріалів. Тому наразі  в даному випадку вбачаємо порушення загальних правил благоустрою, зокрема розміщення рекламно-інформаційної продукції у не відведеному для цього місці.

Відповідно до частини 14 статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється розміщення друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам'ятках архітектури, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія 15 листопада 2018 року опублікувала повідомлення зі зверненням до всіх потенційних кандидатів із проханням не використовувати дочасну агітацію.

Винница.info: У Вінницькій області на стелі Незалежності приклеїли агітаційний плакат

Винница.info: У Вінницькій області на стелі Незалежності приклеїли агітаційний плакат

ОПОРА нагадує, що відповідно до ч. 1 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборна агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів.

Вінниця.info, фото - ОПОРИ

  Материалы по теме
Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550587673.6035