Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій області у хворих виявляють парагрип та грип А. Летальних випадків не зареєстровано

У Вінницькій області у хворих виявляють парагрип та грип А. Летальних випадків не зареєстровано

 Станом на 3 січня захворюваність на ГРВІ та грип у Вінницькій області на 18,2% перевищує епідемічний пороговий рівень.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

Впродовж 52-го тижня року захворюваність на дані інфекції, в порівнянні із попереднім тижнем, зросла на 4,8% і склала 928,0 випадків на 100 тис. населення, при епідемічному порозі 784,8 випадків на 100 тис. населення. Захворюваність в цілому по області була на 18,2% вищою епідемічного порогового рівня.

В цілому по області за медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 14880 осіб, серед захворілих 8575 (57,6%) дітей. Було госпіталізовано 1066 осіб, в тому числі 730 дітей. Летальних випадків не зареєстровано.

Найбільш високі рівні захворюваності на дані інфекції реєструвалися на території м. Вінниця та Ладижин, Козятинського, Могилів - Подільського, Муровано-Куриловецького та Тиврівського районів.

У зв’язку із високим рівнем захворюваності на окремих адміністративних територіях рішеннями районних та міської комісій ТЕБ та НС було вирішено питання про призупинення навчального процесу у 9 районах області (Вінницький, Жмеринський, Літинський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Тульчинський, Тиврівський, Хмільницький) та м. Вінниця та Ладижин, в т. ч. 71 ЗОШ, 3 ДНЗ та 4 НВК.

Впродовж вересня-грудня 2016 року, у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» методом люмінесцентної мікроскопії було досліджено матеріал від 53 осіб, отримано 8 позитивних результатів на парагрип та 12 на грип А.

Методом ПЛР досліджено матеріал від 46 осіб, 20 виявились позитивними на грип А (H3N2 Гонконг - сезонний). Методом парних сироваток досліджено матеріал від 7 осіб, отримано 6 позитивних результатів, в т. ч. 5 - грип А (H3N2 Гонконг - сезонний) та 1 парагрип.

З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ всього було щеплено 3967 осіб, в т. ч. 837 дітей.

Вінниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:

AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 48.
 
 
 
  Новости в удобном виде
time:1527017917.5427