Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

У Вінницькій облраді не спрацювала система голосування? Шість депутатів зробили заяву

У Вінницькій облраді не спрацювала система голосування? Шість депутатів зробили заяву

 4 грудня на позачерговій сесії Вінницької обласної ради затвердили 44 рішення, які винесли в сесійну залу. Серед них важливі для життєдіяльності області документи та ряд звернень.

Одне із звернень, яке було 9 питанням в порядку денному стосувалось звернення до Президента щодо скасування рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ. Даний проект рішення був підтриманий 47 голосами депутатів. Але після голосування кілька депутатів заявили, що вони не тисли кнопку «ЗА» в підтримку за дане рішення і попросили поставити питання на переголосування. З відповідним зверненням до голови обласної ради звернувся Олег Легеза. Тоді голова обласної ради Анатолій Олійник відповів, що така процедура буде порушенням регламенту, але депутати можуть зробити заяву, яка буде врахована.

Олег Легеза, Геннадій Вацак та ще чотири народні обранці заявили, що система спрацювала не правильно і попросили відкликати їх голоси. Ця заява спричинила невдоволення опозиційної партії «Батьківщина» і сесія ледь не завершилась скандалом.

Винница.info: У Вінницькій облраді не спрацювала система голосування? Шість депутатів зробили заяву Винница.info: У Вінницькій облраді не спрацювала система голосування? Шість депутатів зробили заяву

Вiнниця.info

Цены в Виннице

МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1550470035.7657